Gran Turismo 7 nie działa w trybie offline od kilkunastu godzin

Gran Turismo 7 - zielony samochód
PS4 PS5

Wczoraj wyszła kolejna aktualizacja do Gran Turismo 7, tym razem o numerze 1.07. Ta wprowadza m.in. przydatną nowość dla streamerów. Niestety, twórcy gry zaraz po wprowadzeniu patcha musieli wyłączyć serwery, przez co produkcja nie jest dostępna.

Patch 1.07 do GT7 wyszedł wczoraj (17 marca) około godziny 13:00. Chwilę później serwery gry zostały wyłączone przez twórców. Na moment godziny 9:00 kolejnego dnia w dalszym ciągu nie można skorzystać z produkcji.

Wygląda na to, że najnowszy update wprowadził nieoczekiwany błąd, który musi zostać prędko naprawiony przez twórców. Zwykle w tego typu sytuacjach sprawa dotyczy bezpieczeństwa danych graczy, dlatego deweloperzy posuwają się do aż tak drastycznych środków.

A szkoda, bo wersja 1.07 wprowadza między innymi bardzo przydatną funkcję dla streamerów. Tryb broadcast pozwala wyłączyć licencjonowaną muzykę.. Niektóre serwisy streamingowe nie pozwalają na prowadzenie transmisji z utworami na licencjach. Zignorowanie takiego zakazu mogłoby się zakończyć banem lub zabraniem zebranych przychodów w danym czasie.

Warto też wspomnieć, że patch 1.07 wprowadza zmianę w liczbie wypłacanej gotówki po wzięciu udziału w światowych wyścigach. W niektórych przypadkach można otrzymać kilkanaście razy więcej. Niestety, w większości konkursów doszło jednak do obniżenia nagród.

Całą listę zmian możecie przeczytać w tym miejscu. Liczmy na to, że serwery Gran Turismo 7 prędko „wstaną”, ponieważ obecnie rozgrywka w większości trybów nie jest jakkolwiek możliwa.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie