Organizator turnieju zapomniał wyłączyć moda dla dorosłych. Wszystko poleciało na żywo

Street Fighter 6 - organizator turnieju nie wyłączył moda dla dorosłych
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Dziwna rzecz zdarzyła się w trakcie jednego z ostatnich turniejów Street Fighter 6. Organizator wydarzenia zapomniał wyłączyć moda i jedna z postaci biegała bez ubrań…

Nie tak dawno na turnieju bijatyk doszło do cielesnej potyczki wywołanej agresją jednego z graczy, który nie potrafił pogodzić się z przegraną. Teraz kolejne wydarzenie w tym klimacie jest na ustach wszystkich, ale z zupełnie innego powodu. Oto organizator turnieju “fakapnął”, jak mawiają współcześni pracownicy wielkich korporacji (tak słyszałem!).

Gigantyczna wtopa na turnieju Street Fighter 6

Naprzeciw sobie mieli stanąć zawodnicy Lensta i Packz, z czego jeden jako postać wybrał kultową wśród fanów Street Fightera i nie tylko Chun-Li. Organizatorem całego eventu jest organizacja Corner2Corner – całkiem znana liga rozgrywek w Street Fighterze. Gdy już walka się rozpoczęła, oczy wszystkich widzów na Twitchu zapewne otworzyły się bardzo szeroko.

Chun-Li stanęła naprzeciw swojej przeciwniki bez żadnego odzienia. I nie był to żaden bug ani nic innego, a dość mocna wtopa ze strony organizatora, który najwyraźniej zapomniał wyłączyć nagiego moda do tej postaci. Nie wiem, co taki mod w ogóle robił w grze w pierwszej kolejności, ale jeżeli ktoś mający dostęp do plików nie chciał sobie po prostu robić jaj, to stało się coś, z czego zasadniczo nie da się wytłumaczyć. Można tylko próbować żartować, aby nieco osłabić skutki.

“To bardzo interesujący kostium Chin-Li” – żartował jeden z komentatorów, w którego głosie dało się wyraźnie wyczuć zmieszanie. W studiu natychmiast zapanował chaos i można było usłyszeć wyraźne śmiechy. Drugi komentator również obrócił wszystko w żart: “Pamiętaj, że Street Fighter 6 to gra od 18 lat” – skomentował.

Transmisję szybko przerwano, a mecz odłożono na później. Tego typu wtopa z pewnością nie przypadła Twitchowi do gustu, ale na ten moment kanał nie dostał bana, a reszta turnieju trwa nadal. Klip z całego zajścia zniknął z zapisanych wideo na stronie, ale da się go znaleźć gdzie indziej (tylko dla dorosłych!).

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie