Ostatnia szansa, by zapisać się i zagrać w nową grę CD Projekt RED

Deweloper przygotowuje się tym samym do kolejnej fazy testów Gwinta.

CD Projekt RED, twórcy serii gier o Wiedźminie, ogłaszają, że w najbliższy weekend zakończą się zapisy do zamkniętej bety gry GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana. Koniec rejestracji nie wpłynie na dostępność gry dla osób, które aktywowały lub aktywują swoje zaproszenie przed końcem weekendu.

Gracze mogą nadal zapisywać się do udziału w zamkniętej becie GWINTA na playgwent.com.

Zamknięta beta to czas bardzo dynamicznego rozwoju GWINTA — od zmian w balansie i dynamice rozgrywki, po dodanie nowych kart, frakcji, a także trybu rankingowego. To niesamowita przygoda, podczas której nieustannie towarzyszyli nam gracze — powiedział Benjamin Lee, Development Director, CD PROJEKT RED. – Chciałbym podziękować wszystkim z całego serca za udział w zamkniętej becie — dodał Lee.

Zakończenie przyjmowania zgłoszeń do zamkniętej bety jest częścią przygotowań publicznej bety GWINTA. Więcej informacji na ten temat studio opublikuje w przyszłym tygodniu.

W najbliższy weekend odbędą się również finały turnieju GWENT Challenger. Już 13 maja wyłonieni w kwalifikacjach najlepsi gracze ze społeczności GWINTA zmierzą się z profesjonalnymi graczami: Trumpem (Jeffrey Shih), Lifecoachem (Adrian Koy), Noxiousem (Kacem Khilaji) oraz ppd (Peter Dager). Łączna pula nagród do zdobycia w finale turnieju wynosi 100 000 USD. Finał GWENT Challenger będzie można oglądać na żywo na kanale gry GWINT w serwisie YouTube. Transmisja rozpocznie się o godzinie 15:00 czasu polskiego.

Źródło: CD Projekt RED

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.