Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Zajawka PS5 w świątecznym motywie od Sony? Niektórzy w to wierzą

Sony zaczęło rozdawać niedawno posiadaczom PlayStation 4 dynamiczny świąteczny motyw na menu konsoli. Część graczy uważa, że theme zawiera ukryty przekaz, że w przyszłym roku nastąpi zapowiedź PS5.

Pisaliśmy niedawno o świątecznym motywie, który Sony zaczęło rozdawać niektórym graczom. Ci, którzy ustawili theme na menu swojej konsoli, mogą zobaczyć napis Happy Holidays ozdobiony świątecznymi akcentami oraz napis PlayStation w towarzystwie bombek, prezentów i małej choineczki.

PS5 w świątecznym motywie?

Niektórzy zaczęli wierzyć, że ten niewinny prezent od Sony zawiera teaser PlayStation 5. Sprawa rozchodzi się o literkę „S” w słowie Holidays oraz PlayStation. W tym drugim przypadku S-ka przypomina bardziej piątkę i jest zdecydowanie inna od tej samej litery ze słowa Holidays (obrazki poniżej).

Mamy zatem Play5tation w motywie od Sony, lecz czy od razu należy szukać w tym związku z PS5? Niektórzy twierdzą, że tak, a Sony daje nam do zrozumienia, że zapowiedź PlayStation 5 jest już naprawdę blisko. Inna opcja jest jednak taka, że piątka w słowie PlayStation przypomina po prostu, że PS4 obchodzi w tym roku swoje piąte urodziny.

Jakie jest Wasze zdanie? Jakby nie było, zapowiedź PlayStation 5 i tak jest przewidywana na 2019 rok. Takie sa oczekiwania całej branży i mamy nadzieję, że Sony je spełni.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%