Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Sony rozsyła kody niespodzianki. Świąteczny prezent dla posiadaczy PS4

Sony ma dla wielu graczy miłą niespodziankę z okazji zbliżających się świąt. Niestety, nie każdy ją dostanie.

Posiadacze PlayStation 4 mieszkający w Stanach Zjednoczonych zaczęli dostawać od Sony maile z miłym prezentem. Jak wynika jednak z komentarzy użytkowników forum ResetEra, również gracze z innych regionów zaczęli dostawać świąteczne wiadomości.

W krótkim mailu od Sony czytamy: Pragniemy podziękować Wam, społeczności PlayStation, za niesamowity 2018 rok. Wspólnie wyruszyliśmy w nowe podróże, walczyliśmy w heroicznych walkach i ratowaliśmy świat. Siła gier jest tym, co nas wszystkich łączy.

Oprócz podziękować gracze dostają kod do aktywacji w PS Store. Można dzięki niemu pobrać świąteczny dynamiczny motyw na menu PlayStation 4, który zobaczycie w pełnej okazałości na filmiku poniżej.

Zgodnie z wiadomością od Sony, motyw jest dostępny do pobrania tylko za pośrednictwem kodów przesłanych do graczy pocztą e-mail, więc nie wygląda na to, że zostanie on udostępniony do kupienia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%