Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Xbox Series X – pokaz gier dzisiaj! Gdzie oglądać Inside Xbox na żywo?

Dzisiejszego popołudnia zobaczymy gry na Xbox Series X. Microsoft zaprasza na wydarzenie, a my podpowiadamy, gdzie oglądać streaming na żywo.

Przypominamy, że już dzisiaj (7 maja) o godzinie 17:00 rozpocznie się pokaz gier na Xbox Series X. Wszystko obejrzymy w ramach wydarzenia Inside Xbox, które będzie transmitowane na żywo. Kto chce oglądać streaming live, dobrze trafił, ponieważ wystarczy o wspomnianej godzinie zajrzeć ponownie do naszej wiadomości – show rozpocznie się wówczas na poniższym wideo.

Inside Xbox – jakie gry na Xbox Series X?

Po pierwsze warto zaznaczyć, że dzisiaj nie zobaczymy ani jednej gry powstającej w ramach Xbox Game Studios. Pokaz skupi się na tytułach od deweloperów third-party i jedyną potwierdzoną produkcją, z której zostanie wyemitowany gameplay, jest Assassin’s Creed Valhalla. Microsoft szykuje jednak nie tylko rozgrywkę, lecz również inne atrakcje. Oto komunikat firmy:

Transmisja skupi się na nowych i zoptymalizowanych dla Xbox Series X grach, a kluczowym wydarzeniem będzie pierwsza prezentacja rozgrywki z next-genowej konsoli.

Widzowie Inside Xbox po raz pierwszy zobaczą katalog nowych gier zmierzających na Xbox Series X, przygotowywanych przez partnerów wydawniczych Xbox, jak również gameplay m.in. z Assassin’s Creed Valhalla autorstwa Ubisoft. Zaprezentowane w programie gry otrzymają Optymalizację dla Xbox Series X co oznacza, że tworzone są z myślą o wykorzystaniu pełni potencjału konsoli, w tym obsługi natywnej rozdzielczości 4K przy nawet 120 fps’ach, sprzętowej akceleracji raytracingu DirectX, szybkiego ładowania i innych. Poza tym, wiele z zaprezentowanych tytułów skorzysta z funkcji Smart Delivery, nowej technologii wspomagającej dobór najlepszej dostępnej wersji gry na posiadane urządzenie. Podczas Inside Xbox zainaugorowany zostanie również Xbox 20/20, nowy, comiesięczny format rozrywkowy poświęcony kluczowym nowościom ze świata Xbox, konsoli Xbox Series X, Xbox Game Studios, Xbox Game Pass i Project xCloud.

Inside Xbox – streaming live – oglądaj na żywo

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się