Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Xbox Series X – ekran i dźwięk startowy konsoli. Boot screen na filmiku

Szykujemy się na jutrzejszy pokaz gier na Xbox Series X, lecz zanim to nastąpi, możemy zerknąć, jak włącza się next-gen Microsoftu.

Na YouTube’owym kanale Xbox pojawiło się przypomnienie, że już 7 maja o godzinie 17:00 czasu polskiego zobaczymy gry na Xbox Series X od deweloperów third-party. Przypominajka sama w sobie jest wartościowa, ponieważ prawdopodobnie ujawnia boot screen nowej konsoli.

Xbox Series X – jak podoba się Wam „wejściówka”?

Po włączeniu napisów w opcjach filmiku, widzimy na nim opis [New Xbox Sound], a opis wideo rozpoczyna się od słowa „Boot”. To chyba wystarczające wskazówki, by mieć niemal absolutną pewność, że właśnie otrzymaliśmy boot screen konsoli Xbox Series X?

Dajcie znać, jak podoba się Wam taki minimalistyczny ekran startowy. Osobiście uważam, że jest bardzo trafiony, a kolorystyka logotypu od razu przywodzi na myśl rozświetlone logo na padzie od Xbox One.

Przy okazji, zaraz pod omawianym filmikiem wrzucamy zestawienie wszystkich boot screenów z konsol Xbox, które przygotował YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1.


Przypominamy, że dokładna data premiery konsoli Xbox Series X nie jest znana. Wiadomo jedynie, że sprzęt zadebiutuje w okresie świątecznym 2020 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się