Diablo 4 na Steam Deck otrzymało pozytywną weryfikację. Mobilny hit od Blizzarda?

Diablo 4 na Steam Deck
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Już niedługo zabierzecie swój hit od Blizzarda do autobusu, pociągu, w drogę i gdziekolwiek będziecie chcieli. Wszystko za sprawą pozytywnej weryfikacji Diablo 4 na Steam Deck. Gra już jutro trafi na platformę Steam, a co za tym idzie będzie też dostępna do ogrywania na mobilnym sprzęcie od Valve. Szykujecie się na rozgrywkę w podróży?

Weryfikacja Diablo 4 na Steam Deck

Fani Diablo od Blizzarda z pewnością wyczekują premiery gry na platformie Steam. Zwłaszcza ci, którzy chcą mieć całą swoją bibliotekę gier w jednym miejscu. Pojawienie się gry na nowej usłudze już jutro, czyli 17 października. To jednak niejedyna dobra informacja w tym temacie. Blizzard pochwalił się pozytywną weryfikacją, jaką uzyskało Diablo 4 na Steam Deck. Fani będą mogli zająć się miażdżeniem demonicznych wrogów nie tylko na pececie, ale również w podróży. Wszystko za sprawą mobilnego sprzętu od Valve.

To się świetnie składa, bo wraz z pojawieniem się Diablo 4 na platformie Steam, w grze ruszy 2. sezon. Sezon Krwi przyniesie ze sobą wampiryczne moce, których łącznie do odblokowania będzie aż 22. A co z sezonowym wydarzeniem? Te o nazwie Blood Harvest polegać będzie na zaatakowaniu świata gry przez wampiry.

W Diablo 4 pojawią się również nowi bossowie, zmianie ulegnie balans klas i mechanik i wielu innych. Przypominamy, że tegoroczna odsłona serii ukazała się 6 czerwca 2023 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X|S.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie