Xbox prezentuje nową wersję konsoli Xbox Series X. Polacy mają czego żałować…

xbox fallout konsola
Newsy Xbox Series S

Z okazji nadchodzącego serialu Fallout, Xbox w kolaboracji z Amazon Prime Video przygotował konkurs, w którym można wygrać specjalną wersję konsoli Series X.

Już 11 kwietnia na Amazon Prime Video pojawi się serial Fallout. Z tej okazji Xbox wystartował z konkursem, w którym można wygrać edycję specjalną konsoli, wzornictwem nawiązującej do wspomnianego serialu (a w zasadzie do gry, jako że ta była pierwsza). Konsoli towarzyszy oczywiście także stylizowany falloutowo kontroler, ale przede wszystkim niezwykle pomysłowe opakowanie o nazwie Fort Knox, przypominające kryptę / sejf. Konkurs polega na obserwowaniu kanału Xbox na Twitterze oraz retweetowaniu postu (klik). Niestety zabawa dotyczy jedynie mieszkańców Stanów Zjednoczonych. A szkoda, bo całość wygląda naprawdę zacnie:

xbox fallout konsola

O czym jest serial Fallout?

Oparty na jednej z najlepszych serii gier wideo wszech czasów, Fallout to opowieść o “posiadaniu i nieposiadaniu” w świecie, w którym… nie ma już prawie nic do posiadania. 200 lat po apokalipsie, mieszkańcy luksusowych schronów przeciwatomowych są zmuszeni do powrotu do napromieniowanego piekła, które pozostawili ich przodkowie – i są zszokowani odkryciem niesamowicie złożonego, radośnie dziwnego i bardzo brutalnego wszechświata, który na nich czeka. Jak zapewniał ostatnio sam Todd Howard, do satysfakcjonującego seansu nie będzie nam potrzebna znajomość gier, na których serial bazuje.

W serialu wystąpią Ella Purnell, Walton Goggins, Aaron Moten, Moisés Arias, Kyle MacLachlan, Sarita Choudhury, Michael Emerson, Leslie Uggams, Frances Turner, W serialu Fallout wystąpią między innymi Ella Purnell, Walton Goggins, Aaron Moten, Moisés Arias oraz Kyle MacLachlan. Serial pochodzi od Kilter Films. Jednym z producentów wykonawczych jest oczywiście Todd Howardem z Bethesda Game Studios i James Altman z Bethesda Softworks.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie