Serial Fallout otrzyma 2. sezon! Amazon potwierdził kontynuację

Serial Fallout powróci!
Filmy i seriale Newsy

Po niemałym sukcesie wyemitowanej niedawno ekranizacji Amazon postanowił kuć żelazo, póki gorące. W sieci pojawiło się oficjalne potwierdzenie, że serial Fallout otrzyma 2. sezon. Fani pustkowi i postapokaliptycznych realiów mogą spać spokojnie. Kolejna seria przygód naprawdę sympatycznych bohaterów stanie się faktem!

Serial Fallout — będzie 2. sezon! Amazon potwierdza

Tydzień temu na Amazon Prime Video zadebiutowała niezwykle wyczekiwana ekranizacja jednej z kultowych serii gier. Do streamingu giganta trafił serial Fallout, który szybko okazał się spełniać oczekiwania graczy. Chociaż wielu z nas miało różne obawy, to te okazały się bezpodstawne. Serial opowiadający losy trójki bohaterów genialnie uchwycił klimat gier, niebezpieczeństwa świata po nuklearnej zagładzie, a w poszczególnych odcinkach nie zabrakło różnego rodzaju “mrugnięć” w stronę wieloletnich fanów gier.

Teraz otrzymaliśmy potwierdzenie czegoś, co w sumie było niemal pewne — Fallout otrzyma drugi sezon. Informacja ta została przekazana przez oficjalny profil Prime Video na Twitterze:

Zobacz: Czy warto zagrać w Fallouta 1 w 2024 roku?

Czy ktoś jest zaskoczony? Niekoniecznie. Najpewniej decyzja o stworzeniu więcej niż 1. serii podjęta została już dawno temu, a producenci czekali na to, jak przyjęta zostanie pierwsza seria odcinków. Duży entuzjazm, dobre oceny fanów i krytyków i po prostu świetna jakość serialu sprawiły, że sezon o numerze 2 jest już pewny.

A wy jak oceniacie produkcję od Amazona? Czy serial spełnił wasze oczekiwania jako fanów serii? Dla mnie to zdecydowanie jedna z najlepszych ekranizacji i przy okazji po prostu dobry serial.

Źródło: Twitter

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie