Xbox zapowiada kolejny wielki pokaz gier. Znamy datę i szczegóły

Xbox szykuje wielki pokaz gier. Oto szczegóły i data | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC Xbox Series XOne

Już jutro, czyli 6 marca 2024 roku Xbox zorganizuje kolejne wydarzenie skupione wokół nadchodzących gier na konsole i PC. Oto szczegóły.

Microsoft rusza w tym roku oficjalnie z ofensywą. Nietrudno odnieść wrażenie, że ostatni czas należał przede wszystkim do Sony. Teraz jednak korporacja stawia na gry third-party i przez dłuższy czas nie ma sensu liczyć na kolejną część jakiejś wielkiej marki od studiów PlayStation. Wykorzysta to gigant z Redmond, oferując m.in. nowe Hellblade, Avowed, Indiana Jonesa i tak dalej. Nie można jednak zapominać także o tytułach od zewnętrznych deweloperów.

Xbox Partner Preview 2024 już jutro!

I właśnie to na nich skupi się nadchodzący pokaz gier Xbox Partner Preview. Dostaniemy szczegółowy wgląd w premiery na konsole Xbox i PC w najbliższym czasie. Na oficjalnym blogu firmy znajdziemy nawet konkretne informacje o tym, czego należy się spodziewać.

Firma potwierdziła już, że pojawią się nowe materiały z The First Berserker: Khazan, Tales of Kenzera: Zau, Kunitsu-Gami: Path of the Goddess czy Path of Exile 2. Wiedzcie jednak, że tym razem dostaniemy również świeże zapowiedzi, więc o wielu rzeczach jeszcze nie wiemy. Liczymy na jakieś konkretne zaskoczenia, choć oczywiście nie wiemy, co za kulisami szykuje wydawca.

Xbox Partner Preview rozpocznie się 6 marca o godzinie 19:00 czasu polskiego i potrwa 30 minut. Będziemy mogli oglądać transmisję m.in. na YouTubie, za pomocą poniższego linku. Z pewnością po evencie pojawią się u nas najciekawsze i najważniejsze zapowiedzi.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie