To już oficjalne. Premiera Hellblade II potwierdzona, gra wyjdzie w tym roku

Premiera Hellblade 2 potwierdzona
Newsy PC Xbox Series Xbox Series S

Na minionej edycji imprezy Xbox Developer_Direct poznaliśmy więcej szczegółów na temat nadchodzących gier. Wśród nich znalazło się kilka wyczekiwanych tytułów, a gracze poznali ich daty wydania. Premiera Hellblade II będzie mieć miejsce w tym roku i cóż. Przecieki okazały się trafione, bo wyjdzie dokładnie wtedy, kiedy się tego spodziewaliśmy.

Premiera Hellblade II ujawniona. Poczekamy niedługo

Niedawno pisaliśmy, że na styczniowej imprezie Xbox Developer_Direct poznamy datę premiery nadchodzących przygód Senui, po raz kolejny wyruszające w podróż po mrocznym świecie. Tym razem towarzyszyć nam będą surowe, ale i zachwycające realia, w których stoczymy niejedną brutalną walkę. Rozgrywka będzie mieć miejsce w X wieku, a sam tytuł otrzymał nowy trailer. Prezentuje się znakomicie, zatem jest na co czekać.

Materiał wideo znajdziecie poniżej:

A kiedy wyjdzie sama gra? Zgodnie z przypuszczeniami ostatnich dni, premiera Senua’s Saga: Hellblade II będzie mieć miejsce 21 maja 2024 roku. Poczekamy zatem niedługo. Warto przypomnieć, że tytuł ukaże się wyłącznie na PC i konsole Xbox Series X|S. Co istotne, gra nie będzie dostępna w fizycznym wydaniu — pudełkowa edycja Hellblade nie trafi na rynek. Dostępne będą tylko kopie cyfrowe.

Podobnie jednym z najważniejszych elementów rozgrywki będą problemy psychiczne bohaterki. Te regularnie będą o sobie dawały znać, serwując nam przerażające i niepokojące wizje świata, a także tego, co nas otacza. Ponownie będziemy mogli oddać się nie tylko wciągającej i wymagającej walce. W grze ponownie pojawią się zagadki i tajemnica do poznania.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie