Xbox One S – pierwszy unboxing i duży update po włączeniu konsoli

Xbox One S – pierwszy unboxing i duży update po włączeniu konsoli
Filmiki z gier Newsy Polecamy XOne

Niektórzy szczęśliwcy mają już w swoim domu nowy model Xboksa.

Xbox One S zadebiutuje na rynku 2 sierpnia tego roku, lecz jak możecie się przekonać oglądając poniższe materiały, konsola jest już u niektórych graczy. Jeden z nich – Krister Kallekleiv – wrzucił na swój kanał YouTube filmik przedstawiający unboxing sprzętu. Możemy zatem zobaczyć, co skrywa się w kartonie, który być może sami niedługo otworzycie.

Poniżej zobaczycie również zdjęcia Xbox One S w zestawieniu ze standardowym modelem konsoli. Widać, że eska rzeczywiście wyszczuplała i jest również niższa od normalnego XOne.

Inny gracz (Kubo76) donosi z kolei poprzez serwis Twitter, że po włączeniu Xbox One S musimy uzbroić się w trochę cierpliwości, ponieważ sprzęt zacznie pobierać ważącą 4,5 GB aktualizację. Nie wiadomo jednak, czy w dniu premiery konsoli nie pojawi się jeszcze jakaś dodatkowa łatka.

Xbox One S mniejszy i z 4K

Xbox One S został zaprezentowany przez Microsoft podczas tegorocznych targów E3 w Los Angeles. Sprzęt ten różni się pod kilkoma względami od obecnie dostępnego modelu. Przede wszystkim jest aż o 40% mniejszy i nie ma zewnętrznego zasilacza. Ten w końcu został schowany w konsolę. Ponadto Xbox One S ma technologię High Dynamic Range, która ma zapewnić bogatsze i wyraźniejsze kolory w filmach oraz grach. Co ważne, sprzęt ten obsługuje rozdzielczość 4K Ultra HD, ale tylko w filmach, które można wyświetlić poprzez aplikację Netflix lub za pomocą materiałów zawartych na płytach UHD Blu-ray.

Xbox One S w Polsce. Data premiery oraz szczegóły zestawów

Microsoft przedstawił szczegóły wydania Xbox One S w Polsce. Konsolę będzie można kupić już od 2 sierpnia, a dostępnych ma być kilka wersji. Ceny zaczynają się od 1399 złotych za model zawierający dysk 500 GB. W sprzedaży będzie także droższa wersja z dyskiem 1 TB w cenie 1599 złotych, 2TB za 1849 złotych oraz wersja limitowana Gears of War 4 w cenie 1999 złotych.

Xbox One S – zawartość zestawu 500 GB, 1 TB i 2 TB:

 • Konsola Xbox One S
 • Bezprzewodowy kontroler
 • Podstawka do ustawienia konsoli w pozycji pionowej
 • Kabel HDMI
 • Przewód zasilający
 • 14-dniowa wersja próbna abonamentu Xbox Live Gold
 • 6-miesięczny abonament Xbox Live Gold

Xbox One S w wersji limitowanej Gears of War (dostępny od 7 października):

 • Konsola Xbox One S Gears of War 4 Limited Edition z dyskiem twardym 2TB w dedykowanej szacie graficznej
 • Bezprzewodowy kontroler Xbox One Gears of War 4 Crimson Omen Limited Edition
 • Pełną wersję gry Gears of War 4: Ultimate Edition na Xbox One i Windows 10
 • Przepustkę sezonową do gry Gears of War 4
 • Kabel HDMI
 • Przewód zasilający
 • 14-dniową wersję próbną abonamentu Xbox Live Gold
 • 6-miesięczny abonament Xbox Live Gold
Xbox One S Gears of War Edition
Xbox One S Gears of War Edition

Microsoft podał jeszcze, że w sprzedaży od 13 września będzie specjalny kontroler Gears of War 4 JD Fenix Limited Edition, który zaprojektowany został na wzór postaci z Gears of War 4. Ma ciekawe akcenty stylizowane na metalową obudowę.

Pad Xbox One Gears of War
Pad Xbox One Gears of War
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie