Games with Gold na marzec 2022. Gry wyciekły przed oficjalnym ogłoszeniem

Games with Gold
Xbox Series Xbox Series S XOne

Najpewniej poznaliśmy kolejne darmowe gry w ramach Xbox Games with Gold na marzec 2022. Jeżeli przeciek się potwierdzi, szykuje się dla nas parę mniej popularnych pozycji.

I nie ma w tym nic złego, o ile są to dobre pozycje!

Xbox Games with Gold na marzec 2022 nieoficjalnie

Użytkownika billbil-kun udzielającego się na dealabs.com kojarzy raczej każdy fan abonamentów. Internauta znany jest z przedwczesnego ogłaszania kolejnych gier zawartych m.in. w PS Plus czy właśnie Xbox Live Gold. Tym razem nowy wyciek dotyczy tego drugiego i brzmi całkiem obiecująco.

Oczywiście nie ma co porównywać obydwu tych usług, gdyż znacznie większym konkurentem Plusa jest Xbox Game Pass. Gracze korzystający z wersji Ultimate mają również dostęp do subskrypcji Live Gold. W jej ramach również możemy otrzymać darmowe, comiesięczne gry, ale są to raczej mniejsze pozycje. Co, rzecz jasna, nie oznacza, że niewarte uwagi.

Xbox Games with Gold na marzec 2022 nieoficjalnie:

  • The Flame in the Flood: od 1 do 31 marca
  • Street Power Soccer: od 16 marca do 15 kwietnia
  • Sacred 2 Fallen Angel:od 1 do 15 marca
  • SpongeBob’s Truth or Square: od 16 do 31 marca

No chyba nie spodziewaliście się wielkich hitów, prawda? Oczywiście, mamy tutaj parę w miarę głośnych gier. Jedną z nich z pewnością jest niezwykle klimatyczne The Flame in the Flood. Sacred 2 Fallen Angel również wydaje się nie lada gratką dla fanów wszelkiego rodzaju RPG akcji.

Oficjalnie ogłoszenie oferty Live Gold na marzec powinniśmy poznać już 1 marca, wraz z kolejną aktualizacją Marketplace.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie