Za darmo dwie gry na Xbox do sprawdzenia. Dla posiadaczy Golda i Game Pass Ultimate

Xbox Tiny-Tinas-Wonderlands
Newsy Xbox Series XOne

W ten weekend możemy pograć na konsolach Xbox w dwie gry za darmo. Wszystko w ramach akcji Free Play Days. Zobacz, co to za tytuły.

Kto subskrybuje Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate, może przez najbliższe dni testować za free dwie produkcje: Space Crew: Legendary Edition oraz Tiny Tina’s Wonderlands.

Gry za darmo do przetestowania w ramach Xbox Free Play Days

Kto zainteresowany, poniżej znajdzie linki do obu gier. Darmowy weekend potrwa do 22 stycznia.

Space Crew: Legendary Edition to strategiczno-survivalowa gra symulacyjna dla jednego gracza.

Wciel się w kapitana Zjednoczonych Sił Obrony i obejmij dowodzenie nad własnym statkiem kosmicznym. Zwerbuj załogę, spersonalizuj swój okręt i wyrusz w podróż, podczas której będziesz odkrywać galaktykę i bronić Ziemi przed tajemniczym Fazmidami! W trakcie misji napotkasz wiele wyzwań, utracisz członków załogi i otrzymasz wiele niebezpiecznych zadań. Przezwycięż wszelkie trudności i zostań legendą galaktyki!

Opis gry ze sklepu Xbox

Tiny Tina’s Wonderlands to z kolei looter shooter FPP, będący spin-offem serii Borderlands.

Ruszaj na epicką przygodę, pełną fantazji, cudów i potężnego uzbrojenia! Pociski, magia i potężne miecze występują obok siebie w tym chaotycznym świecie fantasy i zostają ożywione przez nieprzewidywalną Tiny Tinę. Stwórz własną wieloklasową postać i zbieraj łupy, strzelaj, tnij oraz rzucaj zaklęcia na potwory nie z tego świata. Przemierzaj pełne skarbów lochy i postaraj się powstrzymać tyrana – Dragon Lorda. Tu wszyscy są mile widzialni, a więc dołącz do imprezy, załóż buty łowcy przygód i stań się bohaterem lub bohaterką chaosu!

Opis gry ze sklepu Xbox
https://www.youtube.com/watch?v=3gJgj2ngCyA
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie