Promocje dnia – PlayStation 5 w polskich sklepach, tańsza karta Xbox Live i preorder Nintendo Switch z Ring Fit Adventure

Promocje dnia – PlayStation 5 w polskich sklepach, tańsza karta Xbox Live i preorder Nintendo Switch z Ring Fit Adventure
PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Dzisiaj mamy coś dla tych, którzy chcą się trochę poruszać przed telewizorem i czekają na nową wersję Nintendo Switch. Oprócz tego tańsza karta Xbox Live o wartości 100 zł i zestawienie ofert PS5 w polskich sklepach.

Dziś mamy dla kolejne zestawienie najciekawszych promocji. Nie zabraknie czegoś dla zapalonych graczy, jak i dla osób, które szukają motywacji, aby poćwiczyć w domu.

Preordery Nintendo Switch dla tych, którzy chcą być fit

W Media Markt pojawił się preorder nadchodzącego Nintendo Switch OLED w zestawie z Ring Fit Adventure. Premierę konsoli zaplanowano na 8 października, ale już teraz możemy zaopatrzyć się w jedną, z dwóch wersji kolorystycznych: czerwono-niebieską albo białą.

Karta podarunkowa do Xbox Live w cenie 88,58 zł

Doładowanie do Xbox Live warte 100 złotych za nieco ponad 88 zł? To prawie tak, jakby kupić od kogoś 100-złotowy banknot 12 złotych taniej. Uważajcie jednak, bo oferta ważna jest ze specjalnym kodem. Warto też pamiętać, aby wybrać konkretny sposób płatności. Wszystko jest opisane w linku poniżej.

PlayStation 5 w polskich sklepach

Nowe okazje na PS5 zawsze mile widziane! Oferty na PlayStation 5 w zestawach są o tyle atrakcyjne, że da się w ogóle konsolę kupić, a dziś nie jest to pewne. Tym bardziej warto zainteresować się nią, gdyż w różnych zestawach znajdziemy m.in. gry czy dodatkowy kontroler.

Jeżeli szukacie czegoś jeszcze innego, zerknijcie poniżej!

Wszystkie promocje – tańszy Xbox Game Pass Ultimate, gry, smartfony i wiele więcej:

Dajcie koniecznie znać, czy znaleźliście coś dla siebie! Przypominamy o regularnym sprawdzaniu działu „Promocje„, który w pocie czoła wyszukuje dla Was najbardziej atrakcyjne oferty.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie