To już pewne – ciekawe RPG trafi do Xbox Game Pass

To już pewne - ciekawe RPG trafi wkrótce do Xbox Game Pass
Newsy PC Xbox Series

Pewien leaker opublikował kilka tytułów gier, które mają wkrótce znaleźć się w bibliotece abonamentu Xbox Game Pass. Ta ma zostać rozszerzona o ciekawe produkcje, wśród których znajdzie się między innymi naprawdę interesująca gra RPG. To tytuł, który został wydany jeszcze w ubiegłym roku, a zatem… prawie nowość!

Xbox Game Pass z nową grą RPG w bibliotece

Tak to już jest z abonamentem Xbox Game Pass, że o niektórych grach wiemy z oficjalnych źródeł i z dużym wyprzedzeniem, a inne wpadają nieco z zaskoczenia. To z pewnością dodaje smaczku do posiadania tej usługi. Nigdy nie wiemy, co nas może spotkać. Tym jednak razem garścią informacji podzielił się pewien leaker, który zdaje się, ma pewne informacje na temat nadchodzących nowości w abonamencie Microsoftu. O jakich grach konkretnie mowa?

Jedną z nich ma być ciekawe RPG akcji o tytule Atlas Fallen. Odpowiada za nie studio Deck13 Interactive. Gra została wydana w sierpniu 2023 roku na PC i konsole PS5 oraz Xbox Series X|S. Tytuł nie zebrał może zatrważających ocen, ale średnia oscylująca wokół szóstek i siódemek sprawia, że może to być odpowiednia pozycja dla fanów gatunku. Sam przyznam, że chętnie tę grę przetestuję. Na pewno wygląda nieźle, a i pomysł na rozgrywkę ma ciekawy. Po wcieleniu się w dwójkę bohaterów będziemy przemierzać pustynię pełną niebezpiecznych potworów.

To nie jedyne gry, jakie mają pojawić się w usłudze. Jak podaje leaker, nadchodzące tytuły to:

  • Atlas Fallen
  • Crash Bandicoot N. Sane Trilogy
  • Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2
  • Spyro Reignited Trilogy

Zobacz też: Dzisiejsza premiera na PS5 już w PS Plus do sprawdzenia

Choć nie są to tytuły “na premierę”, to i tak mowa o grach godnych sprawdzenia. Jak oceniacie ten przeciek i czy będziecie zainteresowani ograniem przedstawionych produkcji?

Źródło: videogameschronicle.com

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie