Dzisiejsza premiera na PS5 w PS Plus do sprawdzenia

Dzisiejsza premiera na PS5 w PS Plus do sprawdzenia
Newsy PlayStation Plus PS5

Na PS5 zadebiutowała właśnie nowa gra przenosząca nas do świata fantasy. Pełno tu bohaterów pragnących sprawiedliwości, ale my stajemy po stronie zła. Jeśli masz PS Plus Premium, pograsz za darmo przez 2 godziny.

Choć premiera gry Naheulbeuk’s Dungeon Master na PC miała miejsce w zeszłym roku, dopiero teraz tytuł wylądował na konsolach PlayStation 5, Xbox Series oraz Nintendo Switch. Jeśli posiadasz konsolę od Sony i opłacasz abonament PS Plus w wersji Premium, nowość sprawdzisz za darmo w ramach triala. To kolejna w tym tygodniu nowa wersja próbna w usłudze. Wcześniej otrzymaliśmy bardzo dobrze przyjęte Backpack Hero o szturmowaniu lochów.

Czy warto sprawdzić Naheulbeuk’s Dungeon Master w PS Plus?

Zdecydowanie tak, ponieważ gra posiada bardzo pozytywne opinie na Steam oraz średnią w PS Store na poziomie 4,35/5. W ramach triala pobierzemy pełną wersję na PS5 i pobawimy się przy niej przez równe 2 godziny.

Omawiana produkcja to gra strategiczna osadzona w świecie fantasy, gdzie podejmujemy się funkcji nadzorcy wieży. Musimy tak ją zbudować, by obroniła się przed poszukiwaczami przygód, którzy chcą zagarnąć skarby naszego pana. Jeśli dobrze się spiszemy, nasze lochy zaczną zamieszkiwać różne stwory broniące lochów przed bohaterami.

Wciel się w Reivaxa, służalczego (lub nie) zarządcę lochu Naheulbeuk. Na długo przed pierwszym wtargnięciem odważnych poszukiwaczy przygód powierzono ci zadanie zbudowania chwiejącej się wieży i znalezienia jej przyszłych mieszkańców. Skup się jednak na tym, by przy okazji nie rozzłościć swojego pana, złego maga Zangdara! Dasz radę?

Opis gry z PS Store

Źródło: PS Store, opracowanie własne

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie