Wyjątkowa gra za darmo na Xbox. Jest też wielki niewypał z PS Plus

Xbox Free Play Days - ogramy za darmo 3 świetne gry i 1 niewypał
Newsy Xbox Series XOne

Xbox Free Play Days na zbliżający się weekend nie ma horrorów, które byłyby tak oczekiwane przed Halloween. Dostaniemy jednak trzy świetne gry.

Startują kolejne Xbox Free Play Days, dzięki którym posiadacze konsol Xbox ograją aż cztery tytuły za darmo. Jeden z nich jest wybitny, inny udany, trzeci całkiem-całkiem, a czwarty mimo premiery w PS Plus nie przekonał niemal nikogo. Przynajmniej jest w czym wybierać.

Xbox Free Play Days na ostatni weekend października:

  • Deep Rock Galacitic
  • Fallout 76
  • MLB The Show 23
  • Meet Your Maker

Nie przestanę zachwalać Deep Rock Galactic, czyli bodaj najmilszą oraz jedną z najlepiej wspieranych przez twórców grę kooperacyjną w historii. Można grać samemu, można z losowymi ludźmi, można z przyjaciółmi. Warto jednak wybrać się na orbity różnych planet, aby jako kosmiczne krasnoludy zdobywać cenne surowce. Tytuł ten ma chyba najlepsze community ever i zdecydowanie polecam krzyknąć “Rock and Stone!”, wypić szkockiego kosmicznego lagera i ruszyć wgłąb skały.

To oczywiście nie koniec, bo w razie czego przetestujecie również Fallout 76. Gra obecnie sprawia sporo przyjemności i zdecydowanie warto ją wypróbować. Jak na sieciowego Fallouta, jest naprawdę dobrze. MLB The Show 23 przemówi z kolei do fanów amerykańskiego baseballa. Meet Your Maker stworzone przez twórców Dead by Daylight lepiej po prostu pominąć, choć szkoda, bo w całym swoim sednie to tytuł, który ma spory potencjał. Wszystkie pozycje ogracie od teraz do 29 października 2023 roku. Musicie jednak posiadać co najmniej abonament Xbox Game Pass Core.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie