Nowa wyprzedaż w PS Store z setkami przecenionych gier. Możecie zaoszczędzić więcej

Wyprzedaż w PS Store Essential Picks Sale 2023. Podwójna oszczędność
Newsy PS4 PS5

Wyprzedaż w PS Store Essential Picks Sale 2023 już się rozpoczęła. Oznacza ona setki przecenionych pozycji. Z naszym rabatem oszczędzicie podwójnie.

Gracze na PC mogą cieszyć się 33 darmowymi grami na Steam. Z kolei Sony postanowiło zainteresować graczy na PlayStation zupełnie nową promocją na gry na PS5 i PS4. Essential Picks Sale 2023 to ponad 800 tańszych gier i dodatków. Jakby tego było mało, mamy dla Was sprytny pomysł na podwójną oszczędność! Jak to zrobić?

Jest to banalnie proste – możecie kupić tańsze kody doładowujące do PS Store. Kompletną ich listę znajdziecie poniżej. Wystarczy po prostu kupić kod na konkretną sumę, za który zapłacimy mniej, niż jest wart. Wtedy, kupując za to doładowanie grę z promocji, oszczędziacie podwójnie. Możecie zdecydować się na kod doładowujący na kwotę 200 złotych, wydacie na niego 172,84 zł. Jeżeli później kupicie przykładowo Octopath Traveler na PS4 i PS5 (warte 194,25 zł), w praktyce zapłacicie za niego 172,84 zł i jeszcze zostanie Wam parę złotych na kolejne zakupy. To się nazywa dobry deal.

Kup tańsze gry z doładowaniami do PS Store:

Wyprzedaż w PS Store – wybrane najciekawsze pozycje:

Oczywiście to nie wszystko – polecam samemu zajrzeć na główną stronę nowej wyprzedaży i przejrzeć dostępny katalog.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie