Najlepsze gry do 30 zł. W tej cenie da się zgarnąć prawdziwe perełki

Wybieramy najlepsze gry do 30 zł | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Wybieramy najlepsze gry do 30 zł! Cena może faktycznie wydawać się wręcz zabójczo niska, ale bez problemu da się zgarnąć za tyle gry, które starczą nam na wiele godzin.

W Instant-Gaming regularnie pojawiają się promocje i świetne oferty dla graczy spragnionych nowych przygód. Sporo wartych uwagi tytułów da się zgarnąć nawet poniżej 30 zł. Tak, naprawdę!

Najlepsze gry do 30 zł w Instant-Gaming

Nie wierzycie? No to spójrzcie tylko na poniższe zestawienie. Wiele z tych tytułów zdobyło poklask społeczności, sporo fanów albo po prostu wysokie noty w recenzjach. Wiem, że część z nich może wydawać się “stara”, ale przecież dobra rozgrywka tak naprawdę nigdy się nie starzeje, prawda? Dlatego też nie mogę nie polecać zagranie w nie, niezależnie od tego, ile lat mają na karku. Starałem się jednak wybrać jak najświeższe tytuły.

Jest tego więc co niemiara, a spora część z nich to absolutne dzieła sztuki. Poniżej 30 zł możecie zgarnąć jedne z najlepszych gier z serii Resident Evil, starczające na potencjalnie nawet setki godzin Kingdom Come w kompletnej edycji czy nawet nadrobić świetne Dragon’s Dogma akurat, zanim zaczniecie grać w “dwójkę”. Do tego co nieco dla fanów kinowych historii – Mad Max, TDPA: House of Ashes czy Batman to nadal świetne gry, z atrakcyjną grafiką i rozgrywką, która może Was wciągnąć na długo.

Polecam także zaglądać do naszego działu z promocjami, gdzie regularnie pojawiają się najważniejsze przeceny dla graczy. Nie zapominajcie, że nawet nowe gry lub pre-ordery zgarniecie w zabójczo niskich cenach.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie