33 gry za darmo na Steam. Sporo tytułów, którymi warto się zainteresować

33 gry za darmo na Steam. Kompletna lista darmowych pozycji
Newsy PC

Jeżeli lubicie gry wideo, z pewnością wolicie nawet „darmowe” gry wideo! Oto 33 gry za darmo na Steam, które ukazały się w ciągu ostatnich tygodni.

Steam nie słynie raczej z darmowego, cotygodniowego rozdawnictwa na wzór Epic Games Store. Oczywiście na platformie zagramy w wiele popularnych tytułów free-to-play, ale czasami warto zwrócić uwagę na świeże premiery, które można przypisać do konta bez opłat. Żadna z poniższych 33 gier nie jest wysokobudżetowym tytułem AAA. Nie zmienia to jednak faktu, że po prostu warto zainteresować się tymi „indykami”, tym bardziej że niektóre z nich wyglądają naprawdę interesująco.

Od razu zaznaczę, że na poniższej liście zawarłem produkcje wydane w ciągu ostatnich kilku tygodni. O niektórych z nich pisałem już wcześniej (jak choćby o polskim Soccer Kids). Być może niektóre z nich wydadzą się Wam ciekawe, a inne nie – ale i tak opłaca się sprawdzić, co takiego niezależni deweloperzy w ostatnim czasie dla nas przygotowali.

33 gry za darmo na Steam wydane w ostatnim czasie:

Jak widać – tytułów za darmo jest na tyle dużo, że powinniście znaleźć coś dla siebie. Większość z wymienionych wyżej gier dystrybuowana jest po prostu za pomocą darmowego modelu, ale nie mogę dać gwarancji, że tak będzie zawsze. Dlatego też lepiej od razu odebrać interesujące nas pozycje.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie