El Dorado dla graczy, czyli gigantyczna wyprzedaż gier ruszyła

Wyprzedaż gier - gigantyczne promocje na największe hity | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC Promocje

Wyprzedaż gier El Dorado Summer Sale 2024 ruszyła w Instant-Gaming, dzięki czemu gracze mają okazję, aby zaoszczędzić na najlepszych i najpopularniejszych tytułach.

El Dorado, no bo przecież da się tu znaleźć istne skarby. Niestety, nie zgarniemy też ton złota w pełnym tych słów znaczeniu, lecz oszczędzimy, co w zasadzie daje nieco podobny efekt.

Wyprzedaż gier w Instant-Gaming

Jeśli naprawdę lubicie oszczędzać i cieszy Was, gdy portfel nie jest zbyt lekki od ciągłego wydawania na gry (czy tak naprawdę na cokolwiek), nowa oferta wydaje się idealna. Instant-Gaming ruszyło z nową akcją promocyjną, a gracze mogą liczyć na obniżki nawet do 85%!

Oczywiście nie wszystkie tytuły da się kupić z aż taką przeceną, ale to nic nie szkodzi, bo znajdziemy tu sporo perełek w znacznie niższych cenach. Wiele gier zakupicie w formie kodów m.in. na Steam czy GOG. Ich ceny są znacznie niższe niż w oficjalnej dystrybucji. No dobra, bez zbędnego przedłużania przejdźmy do wybranych najciekawszych oferty akcji.

Wybrane promocje na gry

Klasycznie zachęcam do zajrzenia na główną stronę promocji, aby sprawdzić, czy sami nie znajdziecie czegoś, co akurat wyda Wam się odpowiednio przecenione, aby było warto w to zainwestować. Jak jednak widzicie – ofert jest naprawdę dużo i można się w nich zagubić.

Mimo wszystko polecam się spieszyć. Akcja obowiązuje do 23 czerwca 2024 roku albo do wyczerpania zapasów kodów. A te niestety bardzo lubią się wyczerpać przedterminowo…

Źródło: Opracowanie własne

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie