Wymagania sprzętowe Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Bardzo rozsądne

Wymagania sprzętowe Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Bardzo rozsądne
Newsy PC PS4 XOne

W minimalnych wymaganiach sprzętowych dla Deus Ex: Rozłam Ludzkości znajduje się karta graficzna GeForce GTX 660.

Twórcy gry właśnie podali, jaki komputer będzie potrzebny do uruchomienia nadchodzącego Deus Exa oraz zalecane wymagania sprzętowe do pokazania wyższych efektów. W minimalnej specyfikacji znajduje się całkiem leciwa już karta GeForce GTX 660, a także procesor Intel i3. W zalecanych jest już sporo zmian. Aby gra działała płynnie w rozdzielczości 1080p będzie potrzebny układ GeForce GTX 970. I jak wasze komputery dadzą radę? Napiszcie w komentarzach pod tekstem.

Wymagania minimalne:

  • System: Windows 7.1 SP1 (64-bit)
  • Procesor: Intel Core i3-2100 lub odpowiednik AMD
  • RAM: 8 GB
  • GPU: AMD Radeon HD 7870 (2GB) lub NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB)
  • HDD/SSD: 45 GB

Wymagania zalecane:

  • System: Windows 10 64-bit
  • Procesor: Intel Core i7-3770K lub AMD FX 8350 Wraith
  • RAM: 16 GB
  • GPU: AMD Radeon RX 480 lub NVIDIA GTX 970 (dla 1080p)
  • HDD/SSD: 55GB (z DLC)

Deus Ex: Rozłam Ludzkości ozłocone

Square Enix oraz Eidos Montreal poinformowali, że Deus Ex: Rozłam Ludzkości właśnie został ukończony. Gra tym samym jedzie właśnie do tłoczni, a później będzie dostarczana do sklepów.

W związku z tym premiera gry nie powinna być już zagrożona. Produkcja będzie dostępna od 23 sierpnia na PC, PS4 oraz XOne. Co więcej wiemy o grze? Sprawdźcie pozostałe informacje poniżej.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości – szczegółowy świat na nowych screenach

W sieci wylądowało kilka nowych screenów, prezentujących bogaty w szczegóły świat nadchodzącego tytułu Deus Ex: Rozłam Ludzkości, za który odpowiada studio Eidos Montreal. Nowa odsłona serii to wielki krok naprzód jeśli chodzi o oprawę graficzną. Tytuł jest tworzony we współpracy z AMD i jedynie na konsole obecnej generacji oraz PC. Zobaczymy w niej m.in. technologię TressFX 3.0, która nadzoruje np. realistyczny wygląd włosów. Dobrą wiadomością dla posiadaczy komputerów jest na pewno również to, że Deus Ex: Rozłam Ludzkości już w dniu premiery wykorzysta najnowsze biblioteki DirectX 12. Na koniec najważniejsze – gra będzie działać na nowym silniku Dawn Engine, który jest mocno zmodyfikowaną wersją IO Interactive’s Glacier.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości – jak oceniacie oprawę graficzną?

Deus Ex: Rozłam Ludzkości – oto pierwsze 20 minut z rozgrywki

Dzięki dziennikarzom serwisu GameSpot mamy okazję zobaczyć, jak wygląda pierwsze 20 minut rozgrywki z Deus Ex: Rozłam Ludzkości. Gra już od pierwszych pokazów prezentowała się bardzo dobrze i zdaje się, że najnowszy materiał to potwierdza.

Przemierzanie miasta, rozmowy z NPC oraz walka – to wszystko możemy zobaczyć na filmiku poniżej.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie