Wrześniowy GWENT Challenger już w ten weekend

CD PROJEKT RED, twórcy serii gier o Wiedźminie, zapraszają graczy oraz miłośników e-sportu do oglądania czwartego turnieju z serii GWENT Challenger — w ten weekend, 1-2 września.

Na polu bitwy, utrzymanym w klimacie znanych ze świata Wiedźmina wysp Skellige, ośmiu najlepszych graczy GWINTA zmierzy się w walce o łączną pulę 100 000 USD, punkty Crown Points oraz miejsce w wielkim finale serii — GWENT World Masters.

Ćwierćfinały rozegrają się w sobotę, 1 września. Dzień później — w niedzielę, 2 września odbędą się półfinały oraz finałowy pojedynek. Mecze będą transmitowane na żywo na oficjalnym kanale Twitch gry GWINT oraz na stronie masters.playgwent.com. Wieści o rozgrywkach będzie można też śledzić na oficjalnym profilu GWENT Masters w serwisie Twitter.

Za biurkiem komentatorskim zasiądą znani gracze i streamerzy gry GWINT — Mateusz „eGBrzoza” Brzeziński i Dawid „Azonh” Letachowicz.

Podczas turnieju, widzowie mogą otrzymać nagrody w postaci Beczek z Kartami oraz ulubionej karty zwycięzcy. Więcej informacji na temat Twitch Drops znajduje się na stronie playgwent.com/twitch-drops.

GWENT Challenger jest częścią GWENT Masters — oficjalnej serii zawodów esportowych gry GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana. Pełen regulamin, harmonogram turniejów oraz szczegóły dotyczące formatu rozgrywek GWENT Masters znajdują się na stronie masters.playgwent.com.

Źródło: CD Projekt

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: