Wrześniowy GWENT Challenger już w ten weekend

Wrześniowy GWENT Challenger już w ten weekend
E-sport Newsy

CD PROJEKT RED, twórcy serii gier o Wiedźminie, zapraszają graczy oraz miłośników e-sportu do oglądania czwartego turnieju z serii GWENT Challenger — w ten weekend, 1-2 września.

Na polu bitwy, utrzymanym w klimacie znanych ze świata Wiedźmina wysp Skellige, ośmiu najlepszych graczy GWINTA zmierzy się w walce o łączną pulę 100 000 USD, punkty Crown Points oraz miejsce w wielkim finale serii — GWENT World Masters.

Ćwierćfinały rozegrają się w sobotę, 1 września. Dzień później — w niedzielę, 2 września odbędą się półfinały oraz finałowy pojedynek. Mecze będą transmitowane na żywo na oficjalnym kanale Twitch gry GWINT oraz na stronie masters.playgwent.com. Wieści o rozgrywkach będzie można też śledzić na oficjalnym profilu GWENT Masters w serwisie Twitter.

CS:GO offline za darmo, naklejki i poprawki. Nowa aktualizacja gry

Za biurkiem komentatorskim zasiądą znani gracze i streamerzy gry GWINT — Mateusz „eGBrzoza” Brzeziński i Dawid „Azonh” Letachowicz.

Podczas turnieju, widzowie mogą otrzymać nagrody w postaci Beczek z Kartami oraz ulubionej karty zwycięzcy. Więcej informacji na temat Twitch Drops znajduje się na stronie playgwent.com/twitch-drops.

GWENT Challenger jest częścią GWENT Masters — oficjalnej serii zawodów esportowych gry GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana. Pełen regulamin, harmonogram turniejów oraz szczegóły dotyczące formatu rozgrywek GWENT Masters znajdują się na stronie masters.playgwent.com.

Źródło: CD Projekt

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie