Premiera Test Drive Unlimited Solar Crown opóźniona? Tak sugeruje trailer

Test Drive Unlimited Solar Crown
Newsy PC PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S

W sieci pojawił się nowy zwiastun wyczekiwanej gry Test Drive Unlimited Solar Crown. Materiał wideo został opatrzony datą premiery, która wskazuje jedynie na któryś moment w 2024 roku. Sugeruje to, że wydawca ponownie opóźnił moment wydania gry, bo do tej pory nie mamy żadnej konkretnej informacji o miesiącu i dniu premiery. Kiedy w końcu uda się zagrać? To na razie wielka niewiadoma.

Nowy Test Drive Unlimited opóźniony?

Domyślam się, że część współczesnych graczy w ogóle nie kojarzy serii Test Drive, o podserii Unlimited nie wspominając. Nic dziwnego, skoro ostatnia odsłona marki pojawiła się na rynku ponad 10 lat temu. A szkoda, bo była to ciekawa alternatywa dla szalenie popularnego Need for Speed czy innych gier wyścigowych. Na całe szczęście nadchodzi kontynuacja, która została zapowiedziana jeszcze w 2020 roku. Jak wyglądają losy tej produkcji?

Wychodzi na to, że zanotuje ona pewne opóźnienie. Jeszcze niedawno mieliśmy informacje sugerujące, że gra pojawi się na rynku jakoś w marcu lub kwietniu — w każdym razie wiosną 2024 roku. Najnowszy, dopiero co opublikowany zwiastun zawiera w sobie bliżej nieokreśloną datę w 2024 roku. Automatycznie sugeruje to, że termin w tym lub kolejnym miesiącu jest raczej nieosiągalny. W innym wypadku byłoby już wiadomo, kiedy dokładnie pojawi się gra, prawda?

A swoją drogą, warto rzucić okiem na rzeczony materiał wideo:

Nie chcę być jakoś specjalnie złośliwym, ale… Czy tylko mi coś w tym materiale nie gra? Wideo pokazuje nam trasy terenowe, a na ekranie nie pojawiają się absolutnie żadne efekty cząsteczkowe, nie ma kurzu czy brudu wylatującego spod kół. Ewidentnie coś jest nie tak. I nie jestem w tej opinii sam — to samo zauważyła spora część komentujących materiał na YouTube.

Oby tylko nie okazało się, że gra rodziła się w bólach i wyjdzie z tego coś strasznego…

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie