Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Worms Rumble na 11-minutowej rozgrywce

Serwis IGN.com opublikował wideo z gameplayem z wersji beta Worms Rumble.

Team17 zapowiedziało nowe Robaki na początku lipca. Wszystko byłoby w porządku, gdyby twórcy nie pokusili się o tak radykalne zmiany, jak zastąpienie walki turowej rozgrywką w czasie rzeczywistym i zaoferowanie wyłącznie trybu multi (głównie battle royale). Te informacje zniesmaczyły część fanów serii.

Dziś ruszyły zamknięte testy beta Rumble, które potrwają pięć dni. IGN.com pokazało 11-minutowy zapis gameplayu z gry. Trzeba przyznać, że sympatyków cyklu czeka coś zupełnie innego niż to, do czego przyzwyczaili ich twórcy – co wcale nie znaczy, że od razu musi być gorzej lub mniej ciekawie. Na pewno nowe Robale znajdą swoich zwolenników.

Rozgrywka w Worms Rumble będzie toczyła się w jednym z paru trybów: battle royale, deathmatch lub ostatni robal na mapie. Jednocześnie na arenie ma znajdować się do 32 graczy, a sama plansza nie będzie ulegać zniszczeniom.

Worms Rumble zadebiutuje na Steam, PS4 i PS5. Data premiery tytułu nie jest jeszcze znana.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się