Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Nowe Wormsy zapowiedziane! Robaki powracają w… battle royale [WIDEO]

Team17 zapowiedziało nową odsłonę Wormsów. Ta część będzie zupełnie inna niż poprzedniczki – tytuł zaoferuje tryb battle royale i rozgrywkę w czasie rzeczywistym.

O tym, że kolejna odsłona legendarnej serii jest w produkcji, wiadomo już od pewnego czasu. Wcześniej w tym roku twórcy cyklu wypuścili trailer wraz z krótką informacją, że fani fani Wormsów mogą być przygotowani na grę, w jaką dotąd nie grali. Teraz nadszedł kres niepewności – Team17 zapowiada Worms Rumble.

Produkcja jest nietypowa z kilku względów. Najważniejsze są chyba informacje, że rozgrywka będzie toczyła się w systemie wieloosobowym (w trybach battle royale, deathmatch lub ostatni robal na mapie) – i że system walki turowej zostanie zastąpiony graniem w czasie rzeczywistym. Czy są to dobre informacje dla fanów? Niech każdy odpowie sobie na to pytanie indywidualnie.

Jednocześnie na arenie ma znajdować się do 32 graczy, a sama plansza nie będzie ulegać zniszczeniom – tym razem nie wywiercimy sobie dziurki młotem pneumatycznym ani nie będziemy kombinować, jak przemierzyć gigantyczną lukę po wybuchu świętego granatu ręcznego.

Data premiery tytułu nie jest jeszcze znana – wiemy tylko, że twórcy już teraz zapraszają do udziału w zamkniętych beta testach, które potrwają od 15 do 20 lipca. Zgłoszeń można dokonywać tutaj. Worms Rumble zadebiutuje na Steam, PS4 i PS5. Poniżej świeży zwiastun z gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się