Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Worms Armageddon z nową aktualizacją. Ponad 20 lat po premierze

Team17 poinformowało, że Worms Armageddon otrzyma aktualizację. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jest to tytuł wiekowy – od jego debiutu minęło 21 lat.

Update do gry z 1999 roku wnosi parę nowych rozwiązań. Przede wszystkim twórcy rozszerzyli możliwość modyfikacji rozgrywki o 70 nowych ustawień (pojawiła się m.in. opcja zmiany fizyki czy używania kilku broni podczas jednej tury). Te nowości otrzymamy dopiero po ukończeniu kampanii dla pojedynczego gracza.

Oprócz tego aktualizacja 3.8 oferuje oficjalne wsparcie dla Windows 10. Mamy też siedem nowych języków i możliwość rozgrywki w oknie. Inne nowości zaprezentowano w trailerze, który publikujemy poniżej.

Przy okazji warto nadmienić, że Team17 niedawno ogłosiło prace nad nową odsłoną Robaków. Worms Rumble będzie czymś całkiem odmiennym od tego, do czego przyzwyczaili nas autorzy serii. Twórcy pokusili się o tak radykalne zmiany, jak zastąpienie walki turowej rozgrywką w czasie rzeczywistym czy zaoferowanie fanom wyłącznie trybu multi (głównie battle royale). Oprócz tego wiemy też, że obszar gry nie będzie ulegać zniszczeniom. Tutaj pokazujemy gameplay z wersji beta Worms Rumble.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się