Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

World War Z inspirowany The Division? 18 minut krwawego gameplay’u

W sieci wylądował spory kawałek rozgrywki z kolejnego tytułu, który porusza tematykę zombie. Jak przywitacie World War Z?

YouTube’owy kanał Play4Games udostępnił duży materiał z World War Z od studia Saber Interactive. Filmik daje niezłe wyobrażenie na temat tego, czego możemy spodziewać się po nowej grze z nieumarłymi. Mamy nadzieję, że po rozczarowującym OVERKILL’s The Walking Dead dostaniemy produkt lepszej jakości.

World War Z postawi nas przed setkami zwinnych i rozszalałych zombiaków, które będą nas atakować dosłownie z każdej strony. Podczas zabawy staniemy do walki w drużynie ze znajomymi, a jeśli nie będziemy mieli z kim pograć, towarzyszami pokieruje sztuczna inteligencja.

Premiery gier na nowy tydzień. 11 tytułów wartych uwagi

Jak zauważa serwis DSO Gaming (do czego też się przyłączamy), World War Z wygląda jak gra inspirowana The Division. Choć klimaty nieco inne, ogólna prezentacja tytułu od Saber Interactive wywołuje skojarzenia z grą Ubisoftu. Też tak sądzicie?

Data premiery World War Z nie została jeszcze ujawniona. Strzelanka zmierza na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%