Premiery gier na nowy tydzień. 11 tytułów wartych uwagi

Premiery gier na nowy tydzień. 11 tytułów wartych uwagi
Polecamy Premiery gier Premiery tygodnia

Przełom listopada i października nie będzie co prawda obfitował w tak wielkie tytuły pokroju niedawno wydanych Red Dead Redemption 2 czy Spider-Man, lecz sądzimy, że spora część graczy znajdzie w naszym tygodniowym zestawieniu coś dla siebie. Oto produkcje, które przyjdzie nam powitać w dniach od 26 listopada do 2 grudnia.

Zaczynamy od oczekiwanego przez wiele osób…

Darksiders 3

Premiera Darksiders 3 została zaplanowana na 27 listopada tego roku. Gra pojawi się wówczas na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jeśli jednak kupicie cyfrowe wydanie Deluxe lub Blades & Whip, będziecie mogli zacząć zabawę wcześniej – 26 listopada.

Kto zamówi Darksiders 3 przed premierą (214,99 zł na PC), otrzyma wyjątkowy dodatek w postaci dodatkowej skórki na pancerz. Oprócz tego Deluxe Edition oferuje specjalną zniżkę przedpremierową – rabat wynoszący 13% w przypadku wersji na Steam. Po obniżce właściciele pecetów zapłacą za wydanie Deluxe 253,74 zł. Zawiera ono grę Darksiders 3, ścieżkę dźwiękową oraz 2 płatne DLC, które zostaną wydane po premierze gry.

Jak czytamy w opisie gry na Steam: Wróć na Ziemię dotkniętą apokalipsą w Darksiders III, grze akcji i przygody, w której gracze wcielają się w postać FURII w trakcie jej wyprawy w celu zgładzenia siedmiu grzechów głównych. Najbardziej nieprzewidywalna i enigmatyczna spośród czworga jeźdźców apokalipsy, FURIA musi zwyciężyć tam, gdzie wielu zawiodło – przywrócić równowagę mocom pustoszącym Ziemię.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 27 listopada
  • Producent: Gunfire Games
  • Wydawca PL: Cenega

Na drugiej stronie połączenie battle royale z elementami MMO.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie