Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Zombie szaleją i giną od gradu kul na nowym zwiastunie World War Z

Długo musieliśmy czekać na kolejny filmik prezentujący World War Z, lecz w końcu mamy świeżutki zwiastun. Data premiery nadal nie jest znana.

Nadal niewiele wiemy o World War Z, tytule powstającym na podstawie głośnego filmu z 2013 roku, nad którym pracuje studio Saber Interactive. Możemy jednak spojrzeć na poniższy trailer, który ukazuje czterech śmiałków szykujących się na falę bezmyślnych zombiaków. Bohaterowie skryci za zasiekami będą mieli ręce pełne roboty!

8 premier na obecny tydzień. Polacy zapraszają do piekła

Zwiastun prezentuje mapę w Moskwie, lecz gra przeniesie nas również do Nowego Jorku, Jerozolimy czy Korei. Podczas kampanii, w której będziemy stawać naprzeciw fal zombie oraz realizować cele misji, pobawimy się ze znajomymi w czteroosobowej kooperacji.

Przypominamy, że World War Z zostało zapowiedziane w zeszłym roku podczas imprezy i The Game Awards. Już wtedy usłyszeliśmy, że premiera nastąpi wkrótce, co niestety powtarza nowy zwiastun. Konkretna data premiery nadal nie jest znana.

Tytuł zmierza na komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%