Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

8 premier na obecny tydzień. Polacy zapraszają do piekła

Daniem głównym obecnego tygodnia jest polski horror Agony, lecz jeśli nie przepadacie za mrożącymi krew w żyłach klimatami, znaleźliśmy dla Was równie ciekawe premiery, które zadowolą fanów przygodówek, wyścigów, bijatyk i strzelania.

Zgodnie z naszą poniedziałkową tradycją, zapraszamy wszystkich Czytelników na przegląd najciekawszych naszym zdaniem premier tygodnia. Tym razem zestawienie obejmuje tytuły, które pojawią się na rynku w dniach od 28 maja do 3 czerwca.

Grzechem byłoby nie rozpocząć od mocnej produkcji z Polski, której premierę przekładano już nie raz, lecz w końcu się doczekaliśmy!

Agony

Polskie studio Madmind zamierza zaserwować graczom naprawdę ciężką, mroczną i obłąkaną podróż po piekle, które zostało wykreowane w świecie gry naprawdę przerażająco. Wystarczy zerknąć na poniższe filmiki, by wyrobić sobie wstępne zdanie na temat tego, czy zamierzacie wejść w skórę nieszczęśnika, próbującego przetrwać w tym szaleństwie. Podczas naszej wędrówki będziemy mogli zapanować nad umysłami napotkanych postaci, również demonów. Jak nietrudno się domyślić, akcja gry rozegra się w piekle, które podzielono na cztery duże obszary. Poruszając się po nich mamy poszukiwać ukrytych przedmiotów kultu, komnat oraz elementów rozwijających fabułę.

Agony, gracze wcielą się w historyczną postać, która postawiona zostaje w trudnej, zmuszającej do walki o przetrwanie, sytuacji. Unikając konfrontacji z przeciwnikami oraz rozwiązując zagadki logiczne, bohater zrobi wszystko by odzyskać utracone wspomnienia, oraz wydostać się z piekielnej otchłani. By to zrobić, zmuszony będzie podążać za mglistym obrazem władającej czeluścią, Czerwonej Bogini – tłumaczą twórcy produkcji.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 29 maja
  • Producent: Madmind Studio
  • Wydawca PL: Techland

Na drugiej stronie klimaty fantasy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%