Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

World War 3 – gameplay. 12 minut z polską strzelanką

World War 3 można ograć osobiście na targach Gamescom 2018, lecz większość graczy musi się zdać na relacje, gameplay’e i wrażenia z placu boju. Dzisiaj możemy spojrzeć na spory kawałek rozgrywki.

Studio The Farm 51 przedstawiło z okazji Gamescom 2018 trwający ponad dwie minuty i dynamicznie zmontowany trailer gameplay z World War 3. Nie ma to jednak, jak zobaczyć dłuższy kawałek meczyku, gdzie można prześledzić działanie broni, zobaczyć jazdę czołgiem i kilka zgonów. To wszystko oferuje poniższy materiał opublikowany na YouTube’owym kanale LevelCapGaming.

World War 3 – Gamescom 2018 – gameplay

Udostępniony gameplay pozwala spojrzeć na mapę pogrążoną w mroku podczas deszczowej pogody. Dajcie znać, jak oceniacie polskiego FPS-a i czy dajecie mu dużą szansę na sukces!

W strzelance World War 3 znajdziemy tryb Warzone (połączenie bitew piechoty, pojazdów opancerzonych i nowoczesnych dronów) oraz Recon (świeże podejście do trybu battle royale).

Warzone to dynamiczne, intensywne wymiany ognia w bitwach o umocnione punkty, wymagających współpracy zarówno w drużynie jak i pomiędzy piechotą a jednostkami pancernymi. Nastawiony na taktykę Recon umożliwia natomiast graczom współpracę w małych oddziałach zwiadowczych pozostawionych na własną rękę na wrogim terytorium z misją przetrwania i przejęcia celów wysokiego znaczenia (HVT – High Value Target).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%