Tani i z lepszą grafiką – taki będzie nowy pakiet WipeOut. Oglądajcie porównanie

0 komentarzy

Jak wyładniały futurystyczne wyścigi na obecnej generacji?

WipEout to dla wielu graczy seria kultowa i jeśli zaliczacie się do tego grona, mamy dla Was dobre wieści. Sony informuje, że WipEout Omega Collection osiągnęło złoty status, zatem prace nad pakietem zostały zakończone i nic nie stanie na drodze do jego premiery. Ta nastąpi w przyszłym miesiącu, 6 czerwca.

W ramach WipEout Omega Collection dostajemy odświeżoną zawartość ze starszych WipEout HD, WipEout HD Fury oraz WipEout 2048 (poniżej szczegóły). Na jaką poprawę w grafice możemy liczyć? Sprawdzeniem tego aspektu zajął się niezawodny YouTube’r skrywający się za pseudonimem Cycu1, który zestawił Wipeout HD Fury w wersji na PS3 z podobnymi ujęciami, zarejestrowanymi na PlayStation 4 Pro w rozdzielczości 4K. Różnice w grafice są oczywiście widoczne na pierwszy rzut oka. Zobaczcie sami.

Warto zaznaczyć, że WipEout Omega Collection na PS4 nie będzie drogie. Za pakiet zapłacimy tylko 145 zł, a jeśli zamówimy grę przedpremierowo, zgarniemy za darmo dynamiczny motyw WipEout.

Główne cechy WipEout Omega Collection:

  • Ścigaj się na 26 torach, również w przeciwnych kierunkach;
  • Zasiądź za sterami 46 unikatowych statków;
  • Skorzystaj z 9 trybów gry;
  • Zmierz się ze znajomymi w sieciowych wyścigach dla 8 graczy lub klasycznym trybie dzielonego ekranu dla 2 osób offline;
  • Lataj i słuchaj zupełnie nowej ścieżki dźwiękowej, zawierającej elektroniczne utwory Swedish House Mafia, The Prodigy, The Chemical Brothers czy DJa Kentaro;
  • Ulepszone dla PS4 Pro.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się