Twórcy Syphon Filter robią “niesamowitą grę”. Możliwy powrót serii Wipeout!

Sony nic nie obiecuje, lecz daje do zrozumienia, że Bend Studio pracuje nad czymś wielkim, a Wipeout ma jeszcze swoją szansę, by powrócić w pełnej chwale.

Stęsknieni za kultowymi seriami, które niegdyś rządziły na PlayStation, lecz ich czas minął bezpowrotnie? No właśnie, czy rzeczywiście bezpowrotnie?


Szef Sony Worldwide Studios zaznacza w rozmowie z serwisem vg247, że jeśli chodzi o powrót Wipeout’a, wszystkiego możemy się spodziewać. – Nigdy nie mów nigdy – zaznacza Shuhei Yoshida i tłumaczy, że Sony zatrzymało sporo serii, lecz nie dlatego, ponieważ się nie sprzedały. – Jednym z powodów jest nasza miłość do robienia nowych IP – przyznaje.

Z mojego punktu widzenia, staram się równoważyć liczbę gier w danej serii. W przyszłości może być szansa, że powrócą gry takie jak Wipeout – mówi Yoshida.

Na koniec szef Sony Worldwide Studios wyjawił, że Bend Studio, czyli zespół znany ze świetnego Syphon Filter, ma się dobrze i szykuje coś ciekawego. – Sony Bend istnieje. Obecnie robią niesamowicie fajna grę, której jeszcze oficjalnie nie ogłosiliśmy. Nie mogę powiedzieć nic więcej.

Jak sądzicie, co to może być? Dajcie również znać, jaki powrót starej serii najbardziej by Was ucieszył!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

3 Shares
Share3
+1
Tweet