PS5 - Dark Souls Remastered od From Software

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

PS5 ma zyskać dwie gry, w tym ex’a od twórców Dark Souls – twierdzi informator

Jeśli doniesienia znanego informatora potwierdzą się, w ciągu nieokreślonego czasu na PS5 zawitają dwie ogromne gry. Jedną z nich miałby być exclusive dla tej konsoli, a druga doświadczeniem dla platformy VR nowej generacji.

Shpeshal Nick już niejednokrotnie chwalił się w sieci z przeciekami branży growej, na które natknął się w przeszłości. Dziś dowiedzieliśmy się z jego social mediów na temat dwóch naprawdę zaskakujących tytułów – pierwszy z nich miałby wyjść ekskluzywnie spod klawiatur deweloperów From Software (Dark Souls, Elden Ring). Niestety, mężczyzna zaznaczył, że nie będzie to jego zdaniem Bloodborne 2, na które tak wielu graczy czeka od bardzo dawna. Według niego byłaby to jedna z niespodzianek na State of Play, które według plotek ma odbyć się już 19 sierpnia. Co to takiego może być? Na ten moment nie podano jakichkolwiek szczegółów.

Drugą produkcją miałaby być kolejna część Wipeout w wydaniu na PS5 i PS VR2. Nick twierdzi, że sam projekt jest obecnie na bardzo wczesnym etapie rozwoju, więc najpewniej szybko ta informacja się nie potwierdzi.

Szczerze mówiąc, mam nadzieję, że Shpeshal Nick nie pomylił się i jego doniesienia są z wiarygodnego źródła. Sam należę do tego grona, które niezmiernie ucieszyłoby się z faktu powstawania kontynuacji Wipeout. Produkcjami od From Software nigdy nie pogardziłem, dlatego jeszcze bardziej ciekawi mnie, co takiego może być tym tajemniczym exlusivem na PS5. Macie jakieś pomysły wobec tego? Jeśli tak, pochwalcie się w komentarzach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się