6 premier w czerwcu, których nie możecie przegapić

6 premier w czerwcu, których nie możecie przegapić
Polecamy! Premiery gier Premiery miesiąca

Czerwiec zwykle nie zwiastuje wielkich premier, bo w końcu wszyscy czekają na zapowiedzi podczas targów gier E3, ale nie tym razem. Na horyzoncie jest przynajmniej 6 interesujących pozycji. Co ważne, wśród nich pojawiają się całkiem nowe gry, jak i remastery. Pomyślicie sobie: „znowu odgrzewane kotlety”? Niby tak, ale jeden z pakietów remasterów szczególnie powinien wam się spodobać.

W kolejnych miesiącach urodzaj wielkich gier się skończy, zatem wykorzystajcie czerwiec na zapoznanie się z nowościami. My na pewno tak zrobimy!

Get Even

Na początku stawiamy na polską produkcję. Odpalając grę Get Even wejdziemy w skórę Cola Black’a, który budzi się w opuszczonym pomieszczeniu i jego jedynym, mglistym wspomnieniem jest próba uwolnienia nastoletniej dziewczyny, do której przyczepiony jest ładunek wybuchowy. Poza tym nasz bohater nie pamięta niczego.

Get Even nie będzie typową strzelaniną, w której po prostu likwidujemy kolejnych przeciwników. Polski deweloper buduje klimat produkcji tajemniczą historią, w której będziemy musieli oddzielić prawdę od złudzeń. Stawiając na fabułę, twórcy gry zrezygnowali z jakiejkolwiek formy walki sieciowej.

Gracz będzie miał za to możliwość przejścia dwóch kampanii, które pokażą te same wydarzenia, z perspektywy dwóch walczących ze sobą bohaterów. Jak podkreśla deweloper, obydwie kampanie różnić się będą w założeniach gameplay’owych, a sama historia zostanie opowiedziana przede wszystkim poprzez elementy rozgrywki, eksplorację oraz interakcję z otoczeniem, a nie przez typowe dialogi i sceny filmowe.

  • Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One
  • Data premiery w Polsce: 23 czerwca
  • Producent: The Farm 51
  • Wydawca: Bandai Namco

Na drugiej stronie znajdziecie kontynuację jednej z najlepszych gier rajdowych.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie