Wilki z Ghost Recon Breakpoint i Jon Bernthal na świetnym zwiastunie w 4K

Ubisoft zaprezentował kolejny trailer Ghost Recon Breakpoint. Wyszło naprawdę nieźle.

Filmik został pokazany w trakcie prezentacji poświęconej Google Stadia. Nie bez powodu, ponieważ Ghost Recon Breakpoint będzie jedną z pierwszych gier dostępnych w tej usłudze. Wszystkie startowe tytuły publikowaliśmy w tym miejscu.

Narratorem nowego trailera Ghost Recon Breakpoint jest aktor Jon Bernthal, znany m.in. z seriali The Walking Dead i Marvel’s The Punisher. Jego twarz zobaczymy w grze – wciela się on tutaj w przywódcę grupy najemników Cole’a D. Walkera.

Ghost Recon Breakpoint zadebiutuje 4 października 2019 na komputerach PC oraz na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Akcja gry przeniesie nas na wyspę Aurora, która została odcięta od świata. Ten archipelag jest siedzibą, zaawansowanej technologicznie firmy Skell Technology. Zostajesz tam wysłany z Twoją jednostką na misję rozpoznawczą, ale Twoje helikoptery zostają zestrzelone: Firma Skell Tech wpadła w niepowołane ręce. Wilki, zabójcza, była amerykańska jednostka wojskowa USA, przejęła kontrolę nad wyspą. Kierowani przez Twojego byłego towarzysz broni, pułkownika Cole D. Walker’a, przeprogramowali drony Skell na maszyny do zabijania i są gotowi z nich skorzystać, bez względu na straty – czytamy na karcie gry w Xbox Store.

Ogromnym teren do eksploatacji w Ghost Recon Breakpoint (mapa przynajmniej tak duża jak w Wildlands), ma dać graczom sporo swobody działania i przede wszystkim urozmaicić kooperacyjną grę dla maksymalnie czterech graczy. W Ghost Recon Breakpoint będzie też opcja gry dla jednego gracza.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: