Wiedźmin i dodatkowa misja na Walentynki. Geralt spędza święto zakochanych z Yennefer

Wiedzmin-walentynki
Newsy PC

Wiedźmin nigdy nie stronił od kobiet, choć za romantyka nie uchodzi. Jednak zawsze była przy nim albo Triss Merigold, albo czarnowłosa Yennefer. Z tą drugą Geralt spędza walentynki. Dołączysz się?

Dzisiaj Walentynki, a my przypominamy jedno z dodatkowych zadań do pierwszej części gry Wiedźmin, które opowiada o święcie zakochanych. Możemy pobrać quest za darmo i choć nie jest on zbyt długi, oferuje różne ścieżki rozegrania oraz finał z “łóżkowymi uciechami”. No i pamiętajcie, że samą grę Wiedźmin: Edycja Rozszerzona też możecie pobrać za darmo z oficjalnej strony GOG.com. Choć to wiekowa oferta, tak samo jak walentynkowy mod, wciąż jest aktywna. Link do zdobycia gry podawaliśmy w tej wiadomości, a poniżej znajdziecie szczegóły odnośnie nowej misji dla zakochanych.

Wiedźmin i Walentynki z Yennefer

Wspomniany quest nosi nazwę Yennefers Valentine – A bite-sized adventure i jak pisze jego autor, to krótka przygoda do gry Wiedźmin, której ukończenie zajmuje tylko 15 minut. Mimo że nie jest rozbudowana, istnieje sześć możliwych ścieżek w grze – dwie główne, każda z trzema permutacjami.

Możemy zatem wybrać, czy powalczymy u boku Zoltana, czy też wpadniemy do Jaskra pisać z nim wiersze. Nieważne którą drogą podążymy, jeśli wykonamy swoje zadanie, na zakończenie będziemy świadkami sceny miłosnej. Twórca projektu zaznacza, że była ona obecna w Wiedźminie przez cały czas, ale z jakiegoś powodu studio CD Projekt RED zdecydowało się ją zablokować. Wykonując walentynkowe zadanie, będziemy mogli ją zobaczyć.

Filmik prezentujący walentynkowe zadanie do Wiedźmina na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie