Tak wygląda Liam Hemsworth jako Geralt. Pierwsze zdjęcia nowej wersji postaci

Wiedźmin - tak wygląda nowy Geralt | Newsy - PlanetaGracza
Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Seriale

Internauci robili już przeróbki z użyciem AI, aby przekonać się, jak w roli Geralta z Rivii będzie prezentował się Liam Hemsworth. Serial Wiedźmin na pierwszych zdjęciach z 4. sezonu!

Warto dodać, że nie są to pierwszy oficjalne zdjęcia, a swojego rodzaju druga część zrzutu nieoficjalnych zdjęć zapoczątkowanych niedawno przez sfotografowanie kaskadera w nowym stroju Geralta.

Serial Wiedźmin – tak będzie wyglądał nowy Geralt

Serwis Redanian Intelligence, klasycznie już niezwykle obeznany w tych tematach, zdobył nowe zdjęcia z planu serialu Wiedźmin od Netfliksa. Chodzi oczywiście o zdjęcia do czwartego sezonu, który ma być nie tylko przedostatnim, ale również pierwszym, w którym to Liam Hemsworth wciela się w postać legendarnego łowcy potworów.

Do tej pory nie widzieliśmy aktora w nowej roli ani razu, ale wszystko się zmieniło. Bez zbędnego przedłużania, na poniższych zdjęciach możecie zapoznać się z tym, jak prezentuje się nowy Geralt z Rivii. Czy jednak Liam odpowiednio dobrze się w tej roli sprawdzi? Tego nie wiemy, ale może być ciężko przebić Henry’ego Cavilla.

Na zdjęciach widać także walkę z Vilgefortzem na wyspie Thanedd, a także Geralta w znanej już wszystkim zbroi z drugiego sezonu. Nie wiemy, czy produkcja zdecydowała się nagrać niektóre sceny z poprzednich sezonów raz jeszcze, czy dokładnie w ten sposób prezentować się będzie Geralt.

Jeśli natomiast zastanawiacie się, w jaki sposób nowy wygląd głównego bohatera wytłumaczyć chce Netflix, najpewniejsza wydaje się opcja, o której spekulowano od dawna. Szerzej z tematem zapoznacie się w tym artykule.

4. sezon Wiedźmina trafi na serwery Netfliksa gdzieś na przełomie 2024/2025 roku.

Źródło: Redanian Inteligence

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie