Pamiętaj, że Wiedźmin: Edycja Rozszerzona jest do pobrania za darmo

Wiedzmin-1
Newsy PC

Wiedźmin Remake zapowiedziany, Wiedźmin 3 next-gen nadejdzie „wkrótce ;)”, a ja przypominam, że kto nie grał w oryginał jedynki, może ją dostać za darmo na PC.

Wiedźmin jest znowu na topie, choć czy kiedykolwiek nie był? Wystarczy zobaczyć, jakie piękne dziewczyny pojawiły się ostatnio w trzeciej części gry. Albo nowy romans Geralta. Scena moderska nie próżnuje.

Po zapowiedzi remake’u pierwszej odsłony serii, która została wydana w 2007 roku, oczy graczy ponownie zwróciły się w stronę starego hitu. Czy jeszcze ktoś w niego nie grał? Zapewne. Remake pozwoli nadrobić zaległości z Białego Wilka w nowoczesnej oprawie. Lecz do premiery daleka droga… Ale jeśli jesteś choć trochę retro i chcesz już teraz przekonać się, jak to było z tym Geraltem, masz oczywiście dostęp do pierwszego Wiedźmina za darmo.

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona na PC do pobrania za darmo

Nie od dzisiaj jest rozdawany i nie pierwszy raz. Kto jednak nie skorzystał z okazji na darmowego Wieśka, otrzyma Edycję Rozszerzoną gry na GOG. Oto szczegóły.

Żeby dostać grę, należy przejść na stronę GOG i zapisać się do newslettera. Wówczas na nasze konto wpadnie nie tylko gra, lecz również darmowa beczka z kartami do Gwinta.

Jeśli natomiast grałeś w Wiedźmina już w 2007 roku, to czekam na komentarze ze wspominkami. Jak wspominasz ten tytuł?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie