Wiedźmin i doskonała Triss Merigold. Sesja zdjęciowa na piątkę

Wiedzmin-Triss-cosplay
Cosplay Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Jedna z modelek podzieliła się nowymi zdjęciami Triss Merigold. Oczywiście sama się w nią wcieliła, inspirując się grą Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Dawno nie widziałem nowego, przyzwoicie wykonanego cosplay’u Triss Merigold z gry Wiedźmin 3. Niedawno pojawiły się jednak zdjęcia od Iriny Meier, której wdzięki dzisiaj Wam prezentujemy.

Wiedźmin 3 i nowy cosplay rudowłosej czarodziejki (12 zdjęć)

Szkoda, że to w zasadzie tylko trzy nowe fotki. Jednak modelka już wcześniej odgrywała Triss Merigold, zatem to dobry moment, by przypomnieć również jej starsze kreacje. Te nowsze emanują zmysłowością i odkrywają nieco ciała. W starszych możemy zobaczyć dziewczynę w przepięknej sukni, która była dodawana do Wiedźmina 3 w formie darmowego dodatku.

Wszystkie stroje zostały przygotowane z wielką dbałością o szczegóły. Świetnie dobrano również plan zdjęciowy do poszczególnych fotek. Przy niektórych zobaczysz przepiękne efekty specjalne. Kto chce przejrzeć więcej kreacji Iriny Meier, niech uderza na jej profil na Facebooku oraz Instagramie.

Kolejne zdjęcia z Triss Merigold na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie