Wiedźmin 3 oficjalnie na Steam Decku. „Możecie odetchnąć z ulgą”

wiedźmin 3 steam deck
Newsy PC

Wiedźmin 3 jest oficjalnie kompatybilny z platformą Steam Deck. Twórcy poinformowali, że gra otrzymała status „verified”.

O tym, że w Wiedźmina 3 będzie można grać na nowym sprzęcie od Valve, wiemy już od dłuższego czasu. Jednak teraz dowiedzieliśmy się, że tytuł otrzymał status „verified”.

Oznacza to mniej więcej tyle, że Wieśka można spokojnie odpalić na Decku i cieszyć się rozgrywką bez obaw, że urządzenie trafi szlag.

Twórcy Wiedźmina napisali na Twitterze:

Jeśli zastanawialiście się, jak Wiedźmin 3: Dziki Gon działa na Steam Decku, to teraz możecie odetchnąć z ulgą! Z przyjemnością spieszymy poinformować, że tytuł został zweryfikowany pod względem zgodności z platformą. Jeśli macie grę na Steamie, to jest ona gotowa do odpalenia na nowym sprzęcie.

Jeśli chodzi o kieszonkowe platformy, to oczywiście w Wiedźmina 3 można już grać w podróży – od dłuższego czasu jest on bowiem dostępny na Switchu. Jednak wszystko rozchodzi się o to, że Deck ma zaoferować lepszą oprawę wizualną. Problem w tym, że Switch jest, a sprzętu od Valve nie ma. Nigdzie nie można go na razie kupić, choć oficjalnie miał już swoją premierę.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie