Nawet Płotka nie może zdzierżyć Ronvida. Komiczne wideo z Wiedźmina 3

Wiedźmin 3 - komiczne wideo pokazuje zemstę Płotki na Ronvidzie
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Ronvid to jedna z wielu postaci pobocznych w Wiedźminie 3, która wyróżnia się jednak swoją irytującą osobowością. Zabawny klip z Wiedźmin 3 jest więc niezwykle satysfakcjonujący.

Wiedźmin 3 oferuje nam możliwość spotkania naprawdę bogatej i różnorodnej gamy osobliwości. Jedną z nich jest Ronvid, czyli samozwańczy rycerz, chcący udowodnić swojej damie, iż uda mu się wygrać 100 rycerskich pojedynków. Odważne słowa, jak na tak nieopierzonego młodzieńca, nie ma co.

Ronvid nie jest jednak aż tak irytujący, jak choćby Wrzód z Gothica, ale z pewnością został zapamiętany przez wielu graczy. Jego miłość do Panny Jagódki jest wielka, ale umiejętności szermierskie – nie aż tak. Choć może i jest wygadany, a nawet trochę odważny, nie przekłada się to na rozum.

Quest z nim związany rozciągnięty jest w czasie. Najpierw spotykamy go obok kasztelu Wrońce, gdzie wyzywa nas na pojedynek. Pokonanie go to w zasadzie pestka. Potem dochodzi do kolejnych dwóch spotkań. Niestety, już od samego początku wiemy, że Ronvida ciężko jest znieść. I wytrzymać go nie może również… Płotka.

W serwisie Reddit pojawiło się dość zabawne nagranie pokazujące “zemstę” Płotki na Ronvidzie. Mężczyzna przecież wielokrotnie zatrzymywał ją z Geraltem w trakcie podróży i wyzywał na pojedynek. Nic dziwnego, że w końcu koń nie wytrzymał i dość dosadnie pokazał, co na ten temat sądzi.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie