Wiedźmin 3

Wiedźmin 3 i 24 postaci jeszcze piękniejszych. Oglądajcie i pobierajcie

0 komentarzy

Sezon na mody do Wiedźmina 3 szybko się nie skończy. Tym razem możemy pobrać paczkę nowych tekstur dla ponad dwudziestu bohaterów. Czyli Wiedźmin 3 nadal pięknieje.

Ponieważ Wiedźmin 3 wciąż kręci moderów oraz graczy, staramy się podrzucać Wam co ciekawsze projekty. Zatem przeglądając najnowsze mody do gry z Białym Wilkiem natknąłem się na Natural Complexions. Projekt jest całkiem świeży i już widać, że spodobał się fanom Dzikiego Gonu. Ci chętnie pobierają i komentują, chwaląc pracę modera.

Wiedźmin 3 – nowe tekstury dla bohaterów

Natural Complexions to paczuszka tekstur dla 24 postaci, wśród których jest Ciri, Shani, Keira, Triss czy Yennefer. Pełna lista prezentuje się następująco:

Takie dziewczyny dostają nowe tekstury:

 1. Anna-Henrietta
 2. Birna
 3. Cerys
 4. Ciri
 5. Corine
 6. Edna and Rosa
 7. Filippa
 8. Fringilla
 9. Iris
 10. Keira
 11. Margaritta
 12. Oriana
 13. Priscilla
 14. Shani
 15. Syanna
 16. Tamara
 17. Triss
 18. Vivienne
 19. Yennefer

Nowe tekstury dla męskich postaci:

 1. Dettlaff
 2. Hjalmar
 3. Olgierd
 4. Svanrige
 5. Regis

Z pewnością zainteresuje Was to, że autor moda udostępnił screeny prezentujące odświeżone twarze. Część z nich prezentujemy poniżej, resztę znajdziecie na stronie, skąd można pobrać moda.

Wiedźmin 3
Vivienne
Wiedźmin 3
Olgierd
Wiedźmin 3
Hjalmar
Wiedźmin 3
Yennefer
Wiedźmin 3
Ciri
Wiedźmin 3
Regis 
Wiedźmin 3
Anna-Henrietta
Wiedźmin 3
Keira
Wiedźmin 3
Cerys

Zatem wiecie już, czego spodziewać się po modzie Natural Complexions. Jeśli chcecie się w niego zaopatrzyć, powinniście uderzać pod ten adres, gdzie czekają pliki do pobrania. Nie przestraszcie się, że jest ich aż 27. Po prostu moder pozwala pobrać każdą postać z osobna, albo tylko paczkę z teksturami dla kobiet, albo tylko dla mężczyzn. Mamy wybór.

Autor projektu wspomina również, że przy jednej postaci występuje poważny błąd. [UWAGA – DUŻY SPOILER W AKAPICIE PONIŻEJ]

Chodzi o Regisa. W wyniku błędu, podczas niektórych scen zmiany jego postaci z człowieka w wampira lub odwrotnie, jego twarz staje się niewidoczna (przezroczysta) i pojawia się ponownie dopiero po kolejnym przerywniku / dialogu. Regis jest jednak do pobrania jedynie jako osobny plik, zatem możemy po prostu nie pobierać tekstur dla tej postaci.

No i na koniec instalacja. Wystarczy pobrać interesujące nas pliki i wypakować do do folderu Wiedźmin 3 Dziki Gon \ Mods, zatem jest to bardzo proste.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się