Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

8 komentarzy

Wiedźmin 3 graficznym arcydziełem po aktualizacji HDRP 12.0 Ultimate

W końcu doczekaliśmy tej chwili, czyli ostatecznej wersji moda Wiedźmin 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate. Można pobierać za darmo i cieszyć się nową jakością.

Miniony weekend przyniósł ze sobą premierę moda Wiedźmin 3 HD Reworked Project 12.0 Ultimate od moddera posługującego się pseudonimem Halk Hogan PL. I co z tego? Kto choć trochę interesuje się tematem, ten wie, że to projekt najwyższych lotów, którego po prostu nie można ominąć.

Wiedźmin 3 i HDRP 12.0 Ultimate. Trailer i link do pobrania

Halk Hogan PL przygotował ostateczny zwiastun najnowszej wersji swojego moda, na którym jeszcze raz możemy spojrzeć, jak Wiedźmin 3 wyładnieje po jego instalacji.

Filmik przedstawia odświeżone tekstury Geralta oraz otoczenia. W zasadzie, niemal wszystko staje się HD, a zmiany są naprawdę ogromne, a nie jedynie kosmetyczne. Kto chce pobrać moda, znajdzie go w tym miejscu.

Halk Hogan PL kończy tym samym z upiększaniem obecnej wersji Wiedźmina 3, ale zapowiada już, że zajmie się next-genową edycją gry, która została zapowiedziana na PS5, Xbox Series X oraz PC. Oczywiście modder podrasuje wersję na blaszaki. Może sprawi, że Wiedźmin 3 będzie wyglądał lepiej niż Wiedźmin 4.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się