Wiedźmin 3

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin 3 – przyszły piękne odmłodzone elfy

Komu wizerunek elfów w grze Wiedźmin 3 nie do końca się spodobał, może skorzystać z moda na upiększenie tej pradawnej rasy.

Wiedźmin 3 to świat wypełniony nie tylko ludźmi, lecz również przedstawicielami innych ras – od paskudnych potworów po czarujące elfy. No właśnie… czy elfy w Dzikim Gonie nie wydają się Wam za mało atrakcyjne? Oto sposób, by to zmienić.

Wiedźmin 3 – mod na ładne elfy

Better Elves to obecnie jeden z najchętniej pobieranych modów przez wiedźmińską społeczność serwisu nexusmods. Jak tłumaczy autor projektu:

Legenda głosi, że elfy należą do pięknej i wiecznie młodej rasy, ale w grze większość z nich tak nie wygląda. Ten mod zawiera poprawione tekstury dla prawie każdej elfiej postaci i przebudowę niektórych modeli, dzięki czemu wyglądają młodziej. Z większości twarzy znika również makijaż.

Tak wyglądają odmłodzone elfy:

Wiedźmin 3
Wiedźmin 3
Wiedźmin 3
Wiedźmin 3
Wiedźmin 3

Modyfikacja zawiera nowe tekstury dla prawie wszystkich męskich i żeńskich elfów w Wiedźminie 3. Dodatkowo mamy zmiany dla postaci fabularnych:

  • Avallach (nowe tekstury + model postaci)
  • Geels (nowe tekstury + model postaci)
  • Eredin (nowe tekstury)
  • Imlerith (nowe tekstury)

Moda Better Elves pobierzecie na tej stronie. Możemy zassać paczkę z wszystkimi zmienionymi elfami lub wybrać sobie tylko konkretne postaci fabularne.

Instalacja moda jest banalna. Wystarczy rozpakować pobrane pliki do folderu Wiedźmin 3 Dziki Gon \ Mods.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się