Tak oszpeconych Triss i Yen nie widziałem. Nawet w Halloween Geralt powinien wygonić je z sypialni!

Wiedźmin 3 mod
Newsy PC

To kolejny przykład na to, oczywiście moim zdaniem, jak nie powinny wyglądać mody do gry Wiedźmin 3. Triss i Yen zamienione w sukkuby? Nie kupuję tego.

Pamiętasz moda, który tak powiększał usta Ciri, że wyglądała jakby wyszła z planu filmu dla dorosłych? Sądziłem, że po tym modzie nie natknę się szybko na coś równie odstraszającego. Choć… z sukkubami jest jeszcze gorzej.

Wiedźmin 3 i sukkuby Yennefer oraz Triss

Piszę o tym jako o ciekawostce, jak moim zdaniem do wiedźmińskich modów nie należy podchodzić. Oczywiście takie wersje dziewczyn Geralta mogą się komuś spodobać. Zwłaszcza na rozgrywkę w Halloween. Dla nich linki do pobrania modyfikacji na końcu tej wiadomości.

Po zainstalowaniu modów, czarnowłosa Yen i rudzielec Triss zmieniają się w paskudne sukkuby. Gdyby to nie była gra, Geralt pewnie zwiewałby przed nimi gdzie pieprz rośnie, a nie zapraszał do sypialni.

Wiedźmin 3 mod
Wiedźmin 3 mod

Pozostałe screeny na drugiej podstronie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie