„Jak gwiazda filmów dla dorosłych, ohydna ta Ciri”. Bo tak się dzieje, kiedy ktoś przesadzi…

Wiedźmin 3 Ciri botoks mod
Newsy PC

Często podrzucam Wam ciekawe mody związane z grą Wiedźmin 3. Tym razem, przeglądając najnowsze, natknąłem się na coś, co zostało z góry do dołu wyśmiane. Ale i tak niektórzy pobierają.

Ciri to jedna z moich ulubionych postaci w grze Wiedźmin 3 i choć wiem, że są zerowe szanse, chciałbym zagrać nią w oczekiwanym Wiedźminie 4. Czego bym natomiast nie chciał? Instalować opisywanego moda do trójki, ponieważ taki wygląd Dziecka Niespodzianki kompletnie nie pasuje mi do charakteru dziewczyny oraz świata gry. Ale to moja prywatna opinia.

Wiedźmin 3 i Ciri z efektem botoksu

Pisze o tym modzie nie dlatego, żeby Was do niego zachęcić, lecz żeby pokazać, co się stanie, kiedy ktoś przesadzi z upiększaniem bohaterek gry. Choć słowo upiększanie jest tutaj, według opinii graczy, mocno nadwyrężone… Na nexusmods wylądował mod New Face for Ciri, który został szybko skomentowany przez społeczność takimi zwrotami jak: to nie jest dobry pomysł; ohydny botoks; absolutnie ohydne; usta jak u gwiazdy filmów dla dorosłych…

Jakby nie było, gusta są jednak różne i widać po liczbie pobrań programiku, że odmieniona Ciri niektórym się spodobała. Mod jest dostępny tutaj. Jak widać po screenach, zmniejsza on nos Cirilli i uwydatnia jej usta (3 wersje ust). Sam twórca moda przyznaje, że nie każdemu jego mod przypadnie do gustu. Dlatego jest dla tych, którzy po prostu lubią taką urodę u kobiet.

Ciri i jej nowa twarz w trzech wersjach [6 screenów]

Wiedźmin 3 Ciri botoks mod
Ciri i jej nowa twarz

Pozostałe screeny na drugiej podstronie

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie